İkinci El Sıfır Cep Telefonu Fiyatlandırma

Satmaya Karar verdiğiniz cep telefonlarınızın faturalı, faturasız kutulu kutusuz deforme durumu, marka ve modeline göre her ürün farklı ücret ile alınır. Bu yüzden Satışını yapmayı düşündüğünüz ürünün fiyatı her zaman istediğiniz miktarda olmayabilir. Sıfır kutusu açılmamış ürünler içinde durum aynıdır. Marka model ve ürün özellikleri fiyatı oldukça yüksek şekilde etkilemektedir.

Peki satmayı düşündüğünüz cep telefonlarının fiyatını nasıl öğreneceksiniz ?.Bizler fiyat araştırması içinde bulunan müşterilerimiz için her zaman kolaylık sunmayı ön planda tutmuşuzdur. Hem müşterimiz açısından hemde bizlerin mağdur olmaması için iki tarafından dürüst olması çok önemlidir.

Sitemizde vermiş olduğumuz firma numaramızdan yada whatsapp üzerinden 7-24 iletişime geçebilirsiniz. Ürün özelliklerini, markasını ve modelini bizlere bildirerek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz. Fakat bir çok müşterimiz ikinci el cep telefonlarını bizlere whatsapp üzerinden ürün resimlerini göndererek fiyat almayı tercih etmektedirler.

Anlaşma durumunda ürünü almaya geldiğimizde, ürün incelenir özelliklerine bakılır, deforme durumuna bakılır ve gerçek fiyatını sizlere bildiririz.

Sıfır alınıp satmak istediğiniz ürünler için paket açılımı olmamasına dikkat ediniz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by