Amerika patentli olan General Mobile firması Muzaffer Gölcü’nün başında bulunduğu bir Türk şirketidir. General Mobile telefonlar ilk 2005 ve 2006 yılları arasında cep telefonu pazarında yerini almıştır. ilk çift sim kartlı telefon olarak kendini tanıtarak bir çok kullanıcının ilgisini çekmiş olan General Mobile marka cep telefonları malesef eskisi kadar yaygın olarak kullanılmamaktadır. işte bu yüzden bir çok kişi dükkan dükkan gezerek 2.el general mobile cep telefonu alanlar aramaktadırlar. Fazla kullanılmadığı için ve satışı zor olacağı içinde satışı konusunda zorluk çekebilirsiniz. Bizler bu zorluğu kolaylaştırmak adına General Mobile Cep Telefonu Alan Yerler aramanıza gerek bırakmıyor ve cihazlarınıza talip oluyoruz.

istanbulda ikinci el General Mobile telefon alan yerler sıklıkla bulunmaktadır. Satıcı ilk bulduğu ikinci el cep telefonu alan yerler ile anlaşıp telefonunu vermemelidir. Elinde ikinci el General Mobile cep telefonu olan kişi önce bu marka telefonunun alınıp alınmadığına dikkat etmelidir. Daha sonra da cep telefonuna da fiyat verilmesini istemelidir. Daha sonra başka yerlere de sorarak karşılaştırma yapmalı, kendisine en güven veren ve müşterisine değer veren bir firma ile anlaştıktan sonra cep telefonunu vermelidir.

Telefonlarımızdan ve whatsapp üzerinden bizler ile iletişme geçip gerekli detayları öğrenebilirsiniz. General Mobile cep telefonunuzun modelini belirttiğiniz taktirde ortalama bir fiyat öğrenerek, anlaşma sonrasında bulunduğunuz yere gelerek alışverişi gerçekleştiriyoruz. Paranızı ister nakit isterseniz havale yolu ile bankanıza yapıyoruz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by