Cep telefonu dünyası günümüzün en hızlı ilerleyen ve neredeyse her gün yeni özellikler ile karşımıza çıkan teknolojilerinden biridir. Her yeni çıkan bir ürün ile malesef eskiler ya rafa kaldırılıyor yada kıyıda köşede unutulup gidiyor. Diğer markalar kadar gözde olmasa da Huawei marka cep telefonu da bu sınıfa girmektedir. Reklam yetersizliğinden olsa gerek fazla kendini tanıtamayan Huawei marka cep telefonları da diğer markalar gibi kendini günden güne büyütmektedir. Fakat zevk ve renkler tartışılmaz bunun farkındayız. Bu yüzden ilginizi çeken farklı model cep telefonu alıp yada model yükseltmek amacı ile Huawei marka cep telefonumu satmak istiyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.

Nakit gerektiren ve telefon görüşmesi yapan yerler arıyorsanız, tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kayıtlı telefon görüşmelerinizi taahhüt ediyoruz. Telefonu kutudan çıkarmayın veya bilgilendirme amacıyla bile cihazı kullanmayın. Bu şekilde piyasanın değerinde bir fiyat ile telefonlarınızı alabilmekteyiz. Kutudan çıkan ürünler, kullanılan cep telefonları kategorisine girdiğinden, telefonun uygun şekilde olması gerekir. Kullanılmış cep telefonu satın almamızı isteyen müşteriler, web sitemizdeki numaralardan bize ulaşabilirler. Sizler için ikinci el Huawei cep telefonu alımlarını haftanın her günü gerçekleştirmekteyiz.

Huawei Cep Telefonu Alan Yerler aramasına bir son vererek hemen telefon numaralarımızdan yada sitemizdeki canlı destek ekibimiz ile görüşerek satış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Marka ve modelini belirttiğiniz cep telefonunuzu mağaza mağaza gezmek yerine, bizlerden anında fiyat öğrenerek, bulunduğunuz yere 30 dakika içerisinde geliyor ve alış veriş işlemini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız ikinci el huawei cep telefonu alan yerler olarak nakit ihtiyaçlarınız doğrultusunda cep telefonunuzu satıp nakite çevirmek istiyorsanız ister ikinci el yada taksitle sıfır aldığınız cep telefonlarınızı çalışanlarımız tarafından 30 dakikada kısa bir sürede anında gelerek satmak istediğiniz modellerden biri Huawei P30 Pro  Huawei P20  Huawei Mate 20 Pro  Huawei P30  Huawei P20 Pro  Huawei P10 Plus  Huawei Mate 10 Pro  Huawei P10  Huawei P30 Lite  Huawei P9  Huawei P Smart 2019’dan biri ise istanbul genelinde bulunan ekiplerimiz tarafından gelinerek satış sözleşmesi ile birlikte satın alınır.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by