Samsung galaxy s9 cihazınızı taahhütlü bir şekilde alıp nakitemi çevirmek istiyorsunuz bizler sizler için samsung s9 ve s9 plus cihazlarınızı adresinize kadar gelip nakite çeviriyoruz cihazlarınızı alırken kapalı kutu olmasına ve açılmamış ve kurulum yapılmamış olması sizin açınızdan daha iyi olacaktır.İkinci el sıfır samsung marka tüm akıllı telefonlarınız için bizleri arayabilir telefonlarınızı gönül rahatlığı ile 30 dakika içinde adresinizden satış yapabilirsiniz.

Samsung’un uzun zamandır beklenilen yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, 25 Şubat tarihinde tanıtıldı.Samsung’un yeni amiral gemisi, 2017 yılının son aylarında tanıtılan Exynos 9810 işlemciden güç alıyor. İkinci jenerasyon 10 nm FinFET fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 9810, sekiz çekirdekli bir işlemci.

Çalışma frekansı 2.9 GHz hızında kadar ulaşabilen işlemci içerisinde, dört adet yüksek performanslı ve dört adet verimlilik odaklı işlemci çekirdeği bulunuyor.Ayrıca Samsung’un Galaxy S9 ailesi için devreye soktuğu yeni kampanyasıyla eski telefonlarını veren kullanıcılar 4.000 TL’ye varan indirimle yeni telefonlarına kavuşabilecek. Örneğin iyi durumdaki bir Galaxy S7 Edge modeli 2.200 TL’ye kadar geri alınabilecek. Bunun yanı sıra tüketici kredileri de Galaxy S9 ailesi için sunulacak.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by